cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Gratulujemy naszym małym artystom !!!

Wernisaż wystawy „Bukiet Pani Wiosny”.

W Domu Kultury „Kolorowa” odbył się wernisaż pokonkursowej wystawy „Bukiet Pani Wiosny”. To już 13 edycja konkursu, na który nadesłano w tym roku 434 prace. Reprezentowanych było z 98 przedszkoli z Ursusa i innych warszawskich dzielnic oraz m.in. z Radomia, Milanówka, Szydłowca, Ostrołęki, Płocka.

Główną nagrodę zdobyło Przedszkole „Delfinek” mieszczące się przy ul. Orląt Lwowskich 1, a wyróżnienia młodym adeptom sztuki wręczyli: burmistrz Dzielnicy Ursus Urszula Kierzkowska oraz zastępcy burmistrza: Wiesław Krzemień i Kazimierz Sternik, a także radna Dzielnicy Ursus Marianna Jaguścik.

Każda praca, którą widziałam jest jak promyk słońca i przypomina nam dorosłym, iż przyszła wiosna, co powinno zachęcić nas wszystkich np. do spacerów w parku – powiedziała w trakcie uroczystości burmistrz Urszula Kierzkowska – Chciałabym także podziękować organizatorom, dzięki których zaangażowaniu konkurs staje się coraz bardziej popularny nie tylko w Warszawie, ale i Mazowszu. – dodała.

Prace przedszkolaków można będzie oglądać w DK „Kolorowa” do 28 kwietnia br. Zapraszamy.

https://www.facebook.com/dzielnicaursus/posts/1558590367514878