cloud

Widok na Przedszkole
Niepubliczne Przedszkole Artystyczne „Delfinki” rozpoczęło swoją działalność w roku 2004. Funkcjonujemy zgodnie z ustawą o systemie oświaty w sprawie przedszkoli niepublicznych. Realizujemy programy zatwierdzone przez MEN.

Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 17.30. Zapraszamy dzieci w wieku od 1 do 6 lat.

Przedszkole znajduje się w budynku basenu. W lokalu są trzy obszerne sale z własnym kompleksem sanitarnym oraz dwie szatnie i pomieszczenie gospodarcze. Posiadamy również własny plac zabaw wyposażony w nowoczesne i bezpieczne zabawki. Przedszkole spełnia wszystkie wymogi sanitarne oraz normy dotyczące bezpieczeństwa dzieci. Są dodatkowe dwie sale w których odbywają się zajęcia dodatkowe takie jak: balet, tańce, zajęcia korekcyjne. Posiadamy własną kuchnię.